Vačšie Prsia

TOP 10 zaujímavostí o prsiach, ktoré možno neviete

May 30, 2016 | Zaujímavosti

Všetci vieme, že prsia majú rôzne veľkosti a tvary. Čo ale možno neviete, je týchto 10 vecí uverejnených na francúzskom internetovom servery Genside:

1. Prsia sa zväčšujú keď je žena vzrušená

Prsia sa zväčšujú keď je žena vzrušená a ich objem môže narásť až o štvrtinu. Zároveň sa stávajú veľmi citlivými a nikto nemôže pochybovať o tom, že sa tak deje k potešeniu oboch strán.

2. Niektoré ženy dokážu dosiahnuť orgazmus prostredníctvom pŕs.

Niektoré ženy dokážu dosiahnuť orgazmus prostredníctvom pŕs. Ich stimuláciou sa aktivujú rovnaké oblasti mozgu ako pri bežnom sexe.

3. Ktoré ženy majú najväčšie prsia?

Kde na zemeguli nájdeme najväčšie prsia? Nájdete ich v krajinách, kde je zima. Svetovému rebríčku vládnu ženy zo škandinávskych krajín - Nórky, Švédky a Fínky, potom Rusky s veľkosťami D a viac. Pre porovnanie, Francúzsky majú priemerný košíček veľkosti C.

4. Muži sa pozerajú najprv na prsia

Podľa ankety Daily Mail, jedna z prvých vecí, na ktorú sa pozrú muži na žene sú samozrejme prsia. Podľa výsledkov štúdie z nebraskej univerzty, poprsie priťahuje pohľady tak mužov, ako aj žien. Ženy sa však na „prednosti" iných žien pozerajú hlavne pre to, by porovnali s vlastným poprsím.

5. Poznáme až štyri typy bradaviek.

Neuveríte, poznáme až štyri typy bradaviek. Normálne sú i také, ktoré nájdeme najčastejšie. "Ploché" bradavky vystúpia ak je zima alebo ich stimulujete. Potom máme "zdurené" bradavky a naopak bradavky nazývané "inverzné"- tie nikdy nevystupujú a sú obrátené dovnútra.

6. Hore bez po meste?

Môžete sa prechádzať s odhalenou hornou časťou tela? V niektorých štátoch USA to ide, ale napríklad vo Francúzsku môže byť takéto počínanie zakázané miestnou vyhláškou a prekročenie trestajú pokutou.

7. Aké prsia majú muži najradšej?

Aké prsia majú muži najradšej? Niektorí milujú malé, iní zase veľké. Štúdia ukázala, že dobre situovaní muži dávajú prednosť malému poprsiu. Tí, ktorých priťahujú veľké prsia, sú mačovia a podľa vedcov je to spôsobené tým, že majú jasnú predstavu o takejto ženskej záležitosti.

8. Prsia a logické myslenie

Muži, ktorí od už od útleho detstva pozerali fotografie žien v Evinom rúchu, dosahujú horšie výsledky pri testoch hodnotiacich pamäť, logické uvažovanie a úsudok.

9. Materské mlieko má na kojencov rovnaký vplyv ako marihuana

Materské mlieko má na kojencov rovnaký vplyv ako marihuana, pretože pôsobí ako kanabinoid THC (hlavná psychoaktivna látka v marihuane). Dieťatku zaisťuje nielen nasýtenie, ale taktiež vyvoláva únavu a pocit plného uspokojenia.

10. Rakovina prsníka

Hoci rakovinu prsníka spájajú hlavne so ženami, týka sa aj mužov. V priemere trpí na toto onkologické ochorenie percento až dve percentá mužskej populácie. Má rovnaké prejavy ako u žien, ale je oveľa nebezpečnejšie, pretože viditeľná je až v pokročilom štádiu. Muži sa preventívne neprehmatávajú a nevedia, že ich táto zákerná choroba rovnako týka. Pre mužov je obtiažne chodiť na pravidelné prehliadky, ktoré môžu rakovinu odhaliť.

zdroj:


Dalšie zaujímavé články


vecí internetovom francúzskom veľkosti a ale že možno Čo vieme, majú je rôzne týchto prsia neviete, tvary. uverejnených Genside. servery 10 na Všetci