Vačšie Prsia

Zaujímavosti

 • Rekonštrukcii pŕs po pôrode pomôže prsná gymnastika

  Sep 28, 2016

  Ako by ste sa mali o prsia starať, aby zostali krásne aj po pôrode a dojčení?

  čítajte viac »
 • Starostlivosť o prsia počas dojčenia

  Jun 30, 2016

  Keď dojčíte, Vaše prsia prejdú bežnými zmenami. Niekedy problémy s prsiami a bradavkami môžu vznikať, keď dojčíte. Zistite ďalšie informácie o zmenách, ktoré sú normálne a tie, ktoré môžu byť problém. Starostlivosť o prsia vám môže pomôcť predchádzať a zvládať problémy, takže vás a vaše dieťa môže využívať výhody dojčenia.

  čítajte viac »
 • Kedy a prečo prestanú prsia rásť?

  Jun 02, 2016

  Veľkosť pŕs je zdrojom neustálych debát u žien. Niektoré ženy trápi, či sú ich prsia dostatočne veľké, či sú súmerné, či nie sú príliš veľké..atď. Ak poznáte problémy s plochým hrudníkom, určite rozumiete pokušeniu zväčšiť prsia rýchlo pomocou prsných implantátov. Ale skôr než kontaktujete plastického chirurga, pozrime sa ako prirodzený rast pŕs funguje.

  čítajte viac »
 • Tvar a veľkosť ženských pŕs prezradí o žene veľa

  Jun 01, 2016

  Vedci zo spojených štátov amerických zistili, že existuje až 6 tvarov ženských pŕs. A čo zistili vedzi z USA, to musí platiť :)

  čítajte viac »
 • Kedy začínajú rásť prsia

  May 30, 2016

  Kedy začínajú rásť prisa, čo všetko rastúce prsia obnášajú pre ich majiteľky a ako im my, rodičia, môžeme situáciu uľahčiť.

  čítajte viac »
 • 7 dôvodov, prečo sú malé prsia pre ženu výhodou

  May 30, 2016

  Veľa z nás žien má, alebo už počuli o komplexoch z malých pŕs. Malé prsia sú pritom krásne rovnako tak ako tie väčšie a popri tom majú veľké množstvo výhod. Veľa žien, ktorých jediný problém je nízka sebadôvera a nízka priebojnosť, pretože v porovnaní s inými ženami majú skrátka malé prsia, nevie o týchto siedmych veciach, ktoré ich význam naopak pozdvihujú.

  čítajte viac »
 • TOP 10 zaujímavostí o prsiach, ktoré možno neviete

  May 30, 2016

  Všetci vieme, že prsia majú rôzne veľkosti a tvary. Čo ale možno neviete, je týchto 10 vecí uverejnených na francúzskom internetovom servery Genside.

  čítajte viac »