Vačšie Prsia

Vyzivový doplnok Super Prsia + štíhla línia

Jan 11, 2013 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia je bezpečná a prirodzená cesta ku zväčšeniu a spevneniu Vašich prsníkov bez nebezpečenstiev, ktoré so sebou prinášajú plastické operácie. Patentovaná kombinácia aktívnych látok a výťažkov z rastlín obsahujúcich fytoestrogény, pôsobí na Váš organizmus podobne ako prirodzené ženské hormóny – estrogény. Fytoestrogény môžu chrániť prsné tkanivo pred poškodením, ktoré by mohlo pri dlhodobom pôsobení nakoniec viesť k ťažkým ochoreniam (ako je rakovina). Prípravok má taktiež priaznivé účinky na formovanie ženskej postavy – prispieva k regulácii telesnej hmotnosti. Pôsobí pozitívne na pokožku tváre a dekoltu – podporuje napnutie pokožky a pomáha potláčať tvorbu akné, tiež prispieva k zmierneniu príznakov klimaktéria. Priaznivo pôsobí aj na úpravu pravidelnosti menštruačného cyklu a stará sa o zmiernenie menštruačných bolestí.

Všetky ženy túžia byť krásne, ale žiadna z nás nie je so sebou úplne spokojná. Každá vie, čo by chcela na svojom tele zlepšiť. Vieme, kde by sme chceli pridať a kde ubrať, zväčšiť prsia, spevniť zadok, zúžiť pás, zoštíhliť stehná - to sú naše najčastejšie túžby. Diéta nie je 100 % riešenie - pomôže zhodiť kilá, ale objem mizne aj tam, kde nechceme.

Super PRSIA + štíhla línia je riešenie, ktoré nám pomôže dosiahnuť to, po čom túžime : krajšie a pevnejšie prsia , no zároveň prispieva k udržaniu štíhlej línie.

Ako je to možné? Príroda to vyriešila za nás. Výživový doplnok Super PRSIA + štíhla línia obsahuje výťažky z rastlín s obsahom FYTOESTROGÉNOV, ktoré napomáhajú zväčšeniu a spevneniu poprsia. Tieto FYTOESTROGÉNY napodobňujú v tele pôsobenie prirodzených ženských hormónov - estrogénov, čím napomáhajú zväčšeniu a spevneniu poprsia a zároveň priaznivo ovplyvňujú jeho zdravie.

Super PRSIA + štíhla línia má mnohé ďalšie pozitívne vplyvy na zdravie, ako sú : prispieva k udržaniu štíhlej línie, stará sa o zlepšenie štruktúry vlasov a pokožky, priaznivo pôsobí na zmiernenie menštruačných bolestí, príznakov klimaktéria, upravenie menštruačného cyklu, podporuje zvýšenie sexuálnej aktivity.
Fytoestrogény, ktoré obsahuje výživový doplnok SuperPRSIA + štíhla línia, môžu chrániť prsné tkanivo pred poškodením, ktoré by mohlo pri dlhodobom pôsobení nakoniec viesť k ťažkým ochoreniam ako je rakovina.
Nenechajte sa zlákať reklamou na bezbolestné chirurgické zákroky, kde sľubujú zákrok bez bolesti, bez jaziev, bez vedľajších účinkov a bez rizík. Jedine príroda vie jednoducho, rýchlo a bezbolestne vyriešiť naše problémy s dôrazom na prirodzenú krásu každej z nás.


Dalšie zaujímavé články


ženské je sebou hormóny línia + pôsobí na bezpečná ako obsahujúcich Super so ku rastlín spevneniu nebezpečenstiev, prsníkov plastické operácie. bez PRSIA Vašich z ktoré prirodzená Patentovaná a prinášajú štíhla kombinácia Výživový a Váš – podobne látok organizmus fytoestrogény, výťažkov aktívnych prirodzené a cesta zväčšeniu estrogény. doplnok