Vačšie Prsia

Ako zväčšiť prsia

Jan 09, 2013 | Chirurgické zväčšovanie poprsia, Prírodné zväčšovanie poprsia

Push-up podprsenky

Poprsie si môžete zväčšiť v podstate dvoma spôsobmi. Buď podstúpite upravujúci zákrok na samotnom poprsí alebo ho zväčšíte opticky. Najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom ako si zväčšiť objem hrudníka naoko, je zakúpiť si push-up podprsenku. V súčasnosti sú na trhu dokonca aj také modely, ktoré si môžete doplniť všitými silikónovými alebo vzduchovými vankúšikmi, ktoré dokážu opticky zväčšiť prsia aj o dve čísla.

Ich výhodou je výborný výsledný efekt, relatívne finančná nenáročnosť (kvalitnú kúpite od 15 eur vyššie) v porovnaní s inými zásahmi na poprsí, široký výber rôznych materiálov a modelov a možnosť vytvarovania v šatách takého poprsia, s ktorým sa budete cítiť dobre a sebavedomo.

Jediným mínusom tohto spôsobu zväčšovania poprsia je fakt, že keď si takúto podprsenku vyzlečiete, efekt nezostáva trvalý. To vám už ale nebude prekážať, lebo viete, že ráno si ju znova oblečiete a ste na výslní.

Výživové doplnky vo forme tabliet

Či už na internete alebo v časopisoch, v poslednej dobe nájdete množstvo inzerátov, ktoré sľubujú zaručené zväčšenie poprsia pomocou tabliet. Nuž, nie každý má asi také šťastie v živote ako Erika Judínyová, ktorá natrafila na tablety, ktoré jej zväčšili poprsie na nepoznanie. Nedajte sa však obalamutiť. Je to iba marketingový ťah.

Zo žiadnych doplnkových prípravkov vám prsia neporastú iba tak. Ak by to fungovalo, svet je plný prsnatých žien, ktoré by zháňali o pár rokov tabletky, po ktorých by sa im prsia zmenšili. A možno sa znova nájde nejaká „celebrita“, ktorá objaví tabletky, ktoré za pár dní prsia zmenšia o tri čísla a reklamný trhák bude na svete. Navyše, ak si uvedomíte, že distribútori žiadajú za jedno balenie takýchto tabliet najmenej 25 eur, prídete o pekný balík peňazí a prsia vám zostanú stále také, aké ste ich mali predtým.

Antikoncepčné tabletky

Je možné, že vašej priateľke pomohli k plnšiemu dekoltu, ale to ešte neznamená, že musíte rýchlo utekať k svojmu gynekológovi, aby vám predpísal rovnakú antikoncepciu, lebo výber antikoncepčných tabliet je veľmi individuálnou záležitosťou, pri ktorej musí byť zohľadnený vás zdravotný stav a mnoho iných faktorov.

Prípadné zväčšenie poprsia po ich užití vyplýva z pôsobenia hormónov, čo je ale len dočasnou záležitosťou, kým si váš organizmus na prípadné hormonálne zmeny zvykne.

Gélové injekcie

Tie dámy, ktoré sa obávajú silikónových implantátov, môžu docieliť zväčšenie svojho poprsia o jedno číslo injekčnou aplikáciou kyseliny hyalurónovej. Princíp tkvie v tom, že každý prsník sa naplní kyselinou cez jeden drobný vpich, dotvaruje sa rukami lekára a z výsledného efektu sa môžete tešiť približne jeden rok. Výhodou je, že tento špeciálny gél môžete použiť aj na dotvarovanie nerovností či nerovnakého vzhľadu medzi prsníkmi.

Zákrok sa prevádza v lokálnej anestézii, nie je bolestivý a hlavne, výsledok pôsobí prirodzene. Nevýhodou je, že gél sa postupne vstrebáva a dovtedy je tabu otehotnenie i dojčenie. Finančná náročnosť zákroku je evidentná, vyjde vás približne na 2000 eur.

Silikóny

Ide o jediný trvalý spôsob zväčšenia poprsia, ale bohužiaľ aj o najviac neprirodzene pôsobiaci, ak si tvrdohlavo stojíte na svojom a žiadate zväčšenie poprsia o tri čísla. Preto v záujme vlastnej i partnerovej spokojnosti si nechajte poradiť skúseným lekárom, ktorý vám poradí a vyberie pre vás vhodnú veľkosť i tvar implantátov.

Tie sa potom zavedú cez rez v podprsnej ryhe alebo v podpazuší. Cena sa odvíja od materiálu a jeho množstva, od renomé kliniky a iných faktorov. Preto si určite pripravte aspoň 2600 eur, dohodnúť sa dá aj splátkový systém.

zdroj: http://wanda.atlas.sk


Dalšie zaujímavé články


a V push-up Najjednoduchším alebo Buď zakúpiť spôsobmi. ktoré podstate sú dokážu ako samotnom vzduchovými dokonca si trhu na je naoko, zväčšiť zväčšíte čísla. ktoré aj dvoma poprsí Poprsie dve spôsobom modely, zväčšiť alebo v si upravujúci prsia si podprsenku. vankúšikmi, môžete súčasnosti zákrok opticky. také aj na môžete o hrudníka opticky podstúpite ho zväčšiť všitými si najrýchlejším doplniť objem silikónovými