Vačšie Prsia

Zväčšenie pŕs: Krém na zväčšenie poprsia Siluette

Dec 22, 2012 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Ak ste unavená z neustáleho míňania peňazí na neúčinné procedúry, máme pre Vás riešenie. Siluette je jedným z najnovších a najúčinnejších krémov na zväčšovanie poprsia na trhu.

V čom tkvie jeho účinnosť?

Krém na zväčšovanie poprsia Siluette je vyrobený zo 100%-ne prírodných rastlinných výťažkov, ktoré boli vyvinuté vyslovene na stimuláciu prirodzeného rastu poprsia v puberte, výsledkom ktorej je zväčšenie objemu a zlepšenie tvaru pŕs. Počas puberty ženské telo prirodzene produkuje estrogén, ktorý je zodpovedný za vývin prsného tkaniva. Úlohou podmozgovej žľazy je vylučovať hormóny zodpovedné za tvar a veľkosť ženského poprsia. Hormonálna nerovnováha má negatívny vplyv na rast a vývin pŕs. Keď sa u žien ukončí obdobie puberty, ich telo prestane vylučovať väčšinu zložiek, ktoré spôsobujú rast poprsia, ako napríklad estrogén, a tým sa ukončí rastový cyklus. Vďaka jedinečnému zloženiu Siluette môže zväčšovať tkanivo poprsia bezpečným a účinným spôsobom, výsledkom čoho sú väčšie, pevnejšie a krajšie tvarované prsia. Okrem toho upravuje ženskú hormonálnu rovnováhu a reguláciu, čo prispieva k upevňovaniu zdravia u žien.

Tieto čerstvé a 100%-ne prírodné zložky umožňujú dosiahnuť rýchly a výrazný výsledok.

Je preukázané, že milióny žien na celom svete sú nespokojné s veľkosťou a tvarom svojho poprsia. Pred niekoľkými rokmi bolo prsia možné zväčšovať len drahými operáciami. Vďaka neustálemu pokroku vo výskume liečivých rastlín však už boli vyvinuté rozličné nové a mimoriadne účinné tablety a krémy. Ani Vy sa nemusíte zmieriť s tým, že Vám nevyhovuje veľkosť alebo tvar Vášho poprsia. Krému Siluette môžete dôverovať. Odporúčajú ho aj uznávaní lekári.

Vyskúšajte ho aj Vy a uvidíte, že Vaše prsia budú už o necelé 4 týždne väčšie a vzrušujúcejšie.

Odporúčané použitie: Raz denne vmasírovať do pŕs.


Dalšie zaujímavé články


trhu. procedúry, a unavená pre krémov najúčinnejších máme je ste jedným Vás riešenie. Siluette z Ak z najnovších na na neúčinné neustáleho peňazí na poprsia zväčšovanie míňania