Vačšie Prsia

Zvačšenie pŕs prirodzenou metódou

Jul 20, 2011 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Rast poprsia priaznivo ovplyvňujú aj fytohormóny - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs, pričom nespôsobujú priberanie na váhe.

Medzi bylinky, ktoré obsahujú fytohormóny patria:

Fenugreek (grécke seno, senovka grécka) je rastlina, s obsahom steroidových saponínov (diosgenín, yamogenín, tigogenín a neotigogenín), ktoré sú zodpovedné za jeho priaznivé účinky pri inhibícii tvorby a absorbcie cholesterolu a cukru, čím znižuje ich hladinu v krvi. Je silný stimulátor produkcie materského mlieka a stimuluje tiež rozvoj prsného tkaniva.

Saw palmetto (plody trpasličej palmičky) je látka, ktorá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, čo je nevyhnutné pre správne sexuálne funkcie a taktiež pre optimálny vývoj a rast pŕs. Saw Palmetto pozitívne vplýva na reprodukčné orgány oboch pohlaví, účinkuje ako afrodiziakum a má tiež priaznivé účinky na psychiku.

Red clover(ďatelina červená)

Aby ste dosiahli ideálne množstvo fytohormónov v tele, odporúča sa brať nasledujúce množstvá jednotlivých byliniek 3x denne:

Red clover: 350-375 mg

Fenugreek: 600-620 mg

Saw aplmetto: 540-600 mg

Výborný podporný účinok má aj masáž pŕs pomocou progesteronového krému (prípadná alternatíva tzv. milk thistle)


Dalšie zaujímavé články


fytohormóny za produkcii hormónom, stimulujú žľazy k majú pričom priaznivo prsnej organizmus prírodná látky Rast pŕs, - na rast tkaniva podobné ktoré nespôsobujú váhe. aj ovplyvňujú estrogénov následok priberanie náhrada ženy ako poprsia a