Vačšie Prsia

Väčšie prsia aj bez operácie? Dá sa to!

May 30, 2011 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Nemáte na plastickú operáciu? Behá vám mráz po chrbte už len pri pomyslení na skalpel? Vaša dlhoročná túžba po väčších prsiach ostáva tak naďalej neukojená? Prestaňte sa trápiť. Existuje ešte niekoľko spôsobov ako si vyčarovať plnšie a bujnejšie prsia.

Len máloktorá žena je so svojimi prsiami spokojná. Každý zákonite túži po tom, čo nemá: tie, čo majú malé, chcú mať väčšie, a naopak, majiteľky obrích pŕs by sa svojej záťaže najradšej čo najrýchlejšie zbavili.

Ak patríte do tej prvej skupiny a závidíte kolegyniam ich bujné tvary, aby ste sa k svojmu snu priblížili, nemusíte sa hneď objednávať na plastickú chirurgiu. Podobnú službu vám spravia aj rôzne bylinné prípravky, drobné kozmetické triky či cviky na spevnenie poprsia za oveľa menšie náklady.

Zázračné bylinky

Súčasný trh ponúka niekoľko výrobkov na zväčšenie poprsia. Rastlinné extrakty, ktoré sú zahrnuté do jednotlivých zostáv obsahujú látky podobné hormónom, nazývané fytohormóny, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a preto majú za následok rast pŕs.

Gély z prírodných výťažkov z morských rias, esenciálnych olejov či zmesi rôznorodých bylín s ovsenými vločkami spevňujú poprsie, redukujú menštruačné bolesti, odbúravajú tuky, majú priaznivé účinky na psychiku a pôsobia ako afrodiziakum. Sú vhodné aj pre ženy v menopauze, pretože obsahujú látky pomáhajúce upraviť hladinu hormónov a zmierniť problémy spojené s prechodom.

V dôsledku obsahu vlákniny v niektorých produktoch môžete očakávať aj rýchlejší rast nechtov a vlasov. Pri dodržaní správneho dávkovania by sa vaše prsia mali zväčšiť do 6 až 8 týždňov bez negatívnych následkov. Vzhľadom však nato, že každá žena má individuálne nastavený metabolizmus a iný zdravotný stav, prírodné liečivá pôsobia na každú inak.

Zázračná podprsenka

Rada nosíte obtiahnuté tričká, ale vaše prsia sa v nich stále strácajú? Správna podprsenka v mnohých prípadoch dokáže divy. Ideálne sú podprsenky push-up alebo tie, ktorých košíčky sú vyplnené gélom. Aby ste videli, ako vám tento druh podprsenky poslúži pri bežnom nosení neváhajte a v skúšobnej kabínke si natiahnite na ňu aj tričko.

Najviditeľnejšie optické zväčšenie docielite ak si k podprsenke dokúpite vzorovaný alebo pruhovaný top s „véčkovým“ výstrihom. Z oblečenia sú pre vás vhodné taktiež korzety a šaty, či tielka s kosticami. Dokonca sa nemusíte obávať ani letných promenád na brehu mora, pretože trend podprseniek so zväčšovacím efektom sa ujal samozrejme aj vo výrobe plaviek.

Zázračná masáž

Vábivý dekolt a prsia vám zaručí ďalší dôležitý krok: masáž. Zadovážte si jemnú kefku a začnite pílingom, ktorý odstráni starú šupinatú kožu a podporí prekrvenie. Ľahkými krúživými pohybmi sa masírujte od pŕs až po bradu, nech sa koža vypne. Raz za týždeň by ste mali na dekolt aplikovať striedavé obklady.

Postup je nasledujúci: uterák namočíte do teplej vody, vyžmýkate, pritlačíte a počítate do tridsať. Opakujete to isté aj so studenou vodou. Celú procedúru vykonajte päťkrát. Po masáži či studenej sprche sa jemne namasírujte hydratačnými prostriedkami s vyšším obsahom tuku.

Cvičiť?

Najúčinnejšia a najlacnejšia metóda na spevnenie pŕs, ktorá v niektorých prípadoch nevylučuje ani nárast v objeme. V prvom rade sa vaše prsia opticky zväčšia správnym držaním tela. Držte sa preto vzpriamene, vtiahnite bruško a nasaďte úsmev. Ďalej prsné svalstvo upevňujte klikami alebo si ľahnite na chrbát, zoberte činky a držte ich nad hruďou. Leto sa neodkladne blíži a tak najlepšie spravíte ak si do tašky nabalíte uterák a fén, a vyberiete sa na plaváreň. Budete mať nielen pružnejšie prsia, ale aj pevnejšie bruško a zadoček.

Náš tip: Na zväčšenie poprsia zaberajú aj bylinky ako fenugreek, grécka sena alebo fenikel. Výsledky sa dostavia ak budete užívať 10 semiačok denne. Okrem toho môžete vyskúšať recept našich starých babičiek, ktorý spočíva v potieraní pŕs polkou cibule. Podobne ako v prvom prípade, stačí tomu venovať 10 minút denne.

zdroj: wanda.atlas.sk


Dalšie zaujímavé články


neukojená? na túžba naďalej mráz sa operáciu? Behá prsiach plnšie ako vyčarovať po trápiť. dlhoročná bujnejšie pomyslení na Existuje prsia. Vaša niekoľko si ostáva po ešte Nemáte tak väčších skalpel? a plastickú pri len chrbte spôsobov Prestaňte vám už