Vačšie Prsia

Ako dosiahnuť krásne a pevné prsia aj s pribúdajúcim vekom

Oct 09, 2015 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Každá žena chce mať krásne poprsie bez ohľadu na vek či zdravotné problémy. Bohužiaľ, príroda sa tak jednoducho oklamať nedá a prsia časom strácajú svoju pružnosť a elasticitu. Nielen vek s pevnými prsiami nespolupracuje. K ovisnutým prsiam vedie priama cesta cez dojčenie, tehotenstvo, menopauzu, rýchlu zmenu hmotnosti, namáhavé cvičenie či nevhodnú podprsenku.

Samozrejme, na trhu sú dostupné mnohé prípravky, krémy či gély, ktoré majú za úlohu bojovať s prírodou. Ak však dávate prednosť prirodzenejším metódam, existuje viacero jednoduchých a dostupných overených domácich spôsobov, ktoré môžu pomôcť.

krásne a pevné prsia

Ľadová masáž na zdvinutie pŕs

Masáž ľadom je považovaná za veľmi účinný spôsob, ako pomôcť ovisnutým prsiam zdvihnúť sa o čosi vyššie. Chlad totiž podnieti tkanivo, aby sa opäť nadvihlo. Vezmite dve kocky ľadu a spravte si nimi minútovú masáž. Prsia potom osušte mäkkým uterákom a oblečte si pevnú podprsenku. Aby ste efekt vylepšili, ostaňte v zaklonenej polohe približne polhodiny. Toto opakujte pravidelne v priebehu dňa. Pozor však na to, že masáž ľadom nesmie trvať viac ako minútu, pretože môže spôsobiť necitlivosť.


Olivový olej na pevné prsia

Vynikajúcou a overenou technikou pre spevnenie vašich pŕs je aj masáž olivovým olejom. Je totiž bohatým zdrojom antioxidantov a mastných kyselín, ktoré dokážu zvrátiť škody spôsobené voľnými radikálmi a zabraňujú prsiam v ovísaní. Navyše, pomáhajú zjemniť textúru a tón pleti.

Olivový olej si nalejte na ruky a následným trením ho zohrejte. Počas masáže postupujte smerom nahor. Aby sa zvýšil prietok krvi a podnietila sa oprava buniek, prsia musíte masírovať aspoň 15 minút. Túto kúru opakujte päťkrát týždenne. Na masáž môžete použiť aj mandľový, avokádový alebo jojóbový olej.

Vaječný bielok spevní pokožku na prsiach

Aj trochu nečakaný spôsob, ako je vaječný bielok, môže dodať potrebnú výživu vašim prsiam. Hydrolipidy prítomné vo vaječnom bielku, pomáhajú zdvihnúť voľnú kožu okolo pŕs. Vymiešajte jeden bielok až od pevnej hmoty a tú následne aplikujte na poprsie a nechajte pôsobiť 30 minút. Opláchnite ho šťavou z uhorky alebo cibule a tú potom studenou vodou. Stačí opakovať raz týždenne.

Granátové jablko proti ovísaniu pŕs

Granátové jablko má okrem lahodnej chuti aj schopnosť bojovať proti starnutiu a tým aj ovísaniu pŕs. Olej z neho je bohatý na fytoestrogénové živiny, ktoré vedú k pevnejším prsiam. Z kôry granátového jablka a teplého horčicového oleja si vytvorte pastu. Denne si ňou 5-10 minút masírujte prsia pred spaním. Takisto môžete použiť aj olej zo semienok z granátového jablka, ktorým si 2-3krát denne prsia potierajte.

Aloe vera

Aloe vera môžeme považovať zrejme za liek na takmer všetko a zahŕňa aj starostlivosť o prsia. Má totiž špeciálne vlastnosti, ktoré pomáhajú predchádzať ochabnutým prsníkom, a zamedzujú aj poškodeniu voľnými radikálmi. Pripravte svojim prsiam masáž s gélom z aloe vera. Desať minút krúživými pohybmi masírujte, nechajte desať minút voľne pôsobiť a na záver umyte teplou vodou. Aby bol tento spôsob podpory účinný, musíte ho opakovať päť až šesťkrát týždenne.

Za pomoci aloe vera si môžete pripraviť aj vlastnú zmes. Zmiešajte lyžicu gélu z aloe vera, lyžicu majonézy a lyžicu medu. Touto zmesou si prsia potrite a nechajte pôsobiť 15 minút. Následne ju opláchnite najskôr teplou a potom studenou vodou. Opakujte raz týždenne.

zdroj: http://plnielanu.zoznam.sk


Dalšie zaujímavé články


prsiami žena časom problémy. pevnými krásne ohľadu príroda jednoducho chce bez a mať oklamať Nielen na či Každá sa svoju a pružnosť zdravotné vek poprsie prsia vek elasticitu. strácajú nedá nespolupracuje. tak Bohužiaľ, s