Vačšie Prsia

3 zaručené rady pre krásne poprsie aj bez plastiky

Sep 08, 2015 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Na kráse nezáleží. Súhlasíte? Možno v tom prípade, ak plánujete celý večer presedieť pri televízií so slaninovými chipsami a život vás absolútne nezaujíma.

Ale čo si budeme nahovárať. Ľudské oko je chodiaci skener, ktorý sleduje každučký detail na tele. Nehovoriac o mužskom pohľade, ktorý dokáže aj na niekoľko minút upriamiť svoj zrak na tie najzaujímavejšie ženské partie.

Áno. Sú to pekné prsia a pevný zadoček. No bohužiaľ, nie každého z nás obdarila príroda rovnako. Príťažlivý zadok si môžeme vypracovať pravidelným cvičením v posilňovni, ale s prsiami je to o niečo ťažšie.

Ohrozujúci zásah

Plastika. Nielenže to stojí nemalé peniaze, ale je to naozaj veľký zásah do tela. Okrem toho, že samotný chirurgický zákrok nemusí dopadnúť podľa lekárových a vašich predstáv, takisto implantáty sú cudzorodé telesá. Jednoducho ich telo nemusí prijať, a tak nastávajú zdravotné a finančné komplikácie.

Každá žena by mala zvážiť takýto vážny krok. Môže ju doviesť na módne mólo, ale aj na nemocničné oddelenie.

Nechcite byť za každú cenu ďalšou plastickou kópiou!

Príroda vie čarovať, zväčšovať

Poďme robiť čary - mary! Tak ako make-up dokáže vykúzliť z obyčajného a nenápadného dievčaťa prekrásnu princeznú, tak existujú prípravky, ktoré dokážu naplniť vaše túžby. Túžby o plnšom dekolte.

Žiaden skalpel, ale malé kapsulky obsahujúce zmes prírodných bylinných extraktov. Telo ženy je neustále v zmene a niekedy dochádza k rôznym hormonálnym výkyvom. Vďaka konzumácií správnych potravín a výživových doplnkov zabezpečíme telu rovnováhu a podporíme tak správnu činnosť hormonálnej sústavy. Pre mňa bolo dôležité užívanie produktu DecoFemm s kombináciou jednoduchých cvikov. Prsia sa mi spevnili, naliali a došlo k zväčšeniu o jedno číslo, ten pocit radosti a následného sebavedomia je úžasný.

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy - množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Znížená hladina týchto hormónov majú za následok nedostatočný vývoj a rast pŕs.

Rastliny, ktoré sú súčasťou prípravku, sa zaraďujú medzi fytoestrogény - látky podobné hormónom, ktoré ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs.
Doprajte telu pokoj a krásu, ktorú si zaslúži. Dosť bolo ľahostajnosti.

Babské rady

Je bezvýznamné menovať všetky tie babské rady, ktoré “zaručujú” poprsie Pamely Anderson. Prečo? Lebo sú to obyčajné mýty a pokiaľ si nechcete navodiť alergie či iné zdravotné komplikácie, tak sa laickým názorom vyhnite.

Je pravda, že pivo by vám v malom množstve neuškodilo, ale je to ďalší mýtus. Z pitia piva vám určite nenarastie väčšie poprsie, jedine veľké bruško. Pivo totižto podporuje chuť do jedla, tak sa nečudujte, ak sa budú zväčšovať iné partie vášho tela.

Zdravé sebavedomie, zdravé okolie

Nikto nemá rád znudené a zdeprimované okolie. Ľudí, ktorí sa neustále sťažujú, plačú, neveria si a podceňujú sa. Je to odpudzovač priateľov, práce, no najmä tých správnych mužov.

Ani pri D-čkovom krásnom a pevnom poprsí z vás nebude superstar, pokiaľ nezmeníte vlastný postoj. Malé kapsule vám zväčšia poprsie a vyčaria úsmev na tvári, no nezmenia váš pohľad na seba.

Pracujte na sebe. Nie len na zovňajšku, ale hlavne na vnútornej kráse. Pretože krása je pominuteľná, ale to čo v sebe máte, vám žiadne prežité roky nezoberú. Čím viac úsilia a snahy vložíte do svojho života, tým pestrejší a lepší život vás čaká.

3 zaručené rady

1- Zvýšte svoj denný príjem kalórií

Aby ste prírodne zväčšili svoje prsia, mali by ste tiež zvýšiť počet denne prijatých kalórií. Takže ak doteraz denne prijímate 2500, pripočítajte k tomu 250 a rozpočítajte si to do šiestich jedál. To pomôže, aby ste nabrali na váhe, ale len v miestach, kde to chcete, čiže prsiach. Vyvarujte sa ale nezdravým jedlám.

2-Robte cviky

Cviky na posilňovanie hrudného svalstva vám pomôžu zväčšiť a spevniť vaše prsia.

Poďme na to:
Nastavte si vašu lavičku na cvičenie do 60-stupňového uhla.
Vezmite si do ruky 2 činky.
Po tom, ako si ľahnete, položte si ruky s činkami na vaše stehná.
Teraz zdvihnite obe činky do výšky ramien a ubezpečte sa, že vaše dlane smerujú dopredu a vaše lakte zvierajú 90-stupňový uhol.
Teraz ich tlačte smerom hore do vzduchu a zastavte až keď budú vaše ruky zhruba 2,5 cm od vašich pŕs.
Teraz pomaly klesajte s rukami nazad.

Ďalší malý, ale veľmi účinný cvik
Nastavte si lavičku to rovnej polohy.
Ľahnite si na ňu, vezmite do rúk činky a položte si ruky s činkami na stehná.
Ruky teraz zdvihnite do vzduchu, dlane majú smerovať dopredu. Lakte môžete držať mierne skrčené.
Teraz s nimi klesajte po stranách až ním vaše ramená nebudú paralelné s podlahou.

Kliky
Kliky by ste mali robiť preto, že spevňujú svalstvo pod vašimi prsiami.
Držte svoje telo len pomocou prstov na nohách a dlaní, telo majte rovné.
Pomaly klesajte až takmer k zemi.
Keď ste tam, pomaly stúpajte nazad.

3 - Používajte krémy a iné prípravky na zväčšenie poprsia

Pomôže vám akýkoľvek krém , alebo tabletky na prsia obsahujúci bylinky. Na to, aby mohli pomôcť zväčšiť vaše prsia musíte v prípade krému masírovať poprsie 1-2 krát denne a musíte si dať pozor, aby ste to urobili presne podľa návodu. V prípade tabletiek musíte absolvovať aspoň jeden mesiac, počas ktorého tablety beriete, ideál je však tri a viac, väčšinou ide o prírodné preparáty a určitý čas trvá kým sa prejaví účinok bylín v tele, každá z nás ma inú životosprávu a inak stavané telo.

Prečítajte si referencie na produkt pre spevnenie a zväčšenie poprsia DecoFemm


Dalšie zaujímavé články


Súhlasíte? prípade, pri absolútne presedieť so v Možno slaninovými Na vás kráse plánujete televízií nezaujíma. ak tom život a chipsami celý nezáleží. večer