Vačšie Prsia

Prirodzené zväčšovanie poprsia bez operácie? Skúste Beauty Breast!

Feb 24, 2015 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Uznajme: naša situácia nie je ľahká. Z reklám, bilboardov sme si zvykli na pohľad na dievčatá s krásnymi formami, ktoré nám vnucujú myšlienku, že keď ťa príroda neobdarovala dokonalým telom, nie si plnohodnotným členom (ženskej) spoločnosti. A čo viac, niečo musíš bleskurýchlo urobiť! Vyduté formy je možné korigovať, a tým vznikla móda, taká, podľa ktorej aj násťročné dievčatá s radosťou vyskúšajú rôzne metódy, len aby lepšie vyzerali vo svojich napnutých tričkách.

V dnešnom svete existuje mnoho metód na zväčšenie poprsia. Pomyslime si na plastiku, vákuumové zväčšovanie poprsia, na rôzne hormonálne liečby, tablety, krémy. Žiaľ každá môže mať vedľajší účinok a ani nie sú tak lacné.

Počuli sme o mnohých prípadoch, že veľmi drahá plastická operácie sa nepodarila: dosadili nevhodný implantát, po operácii prsia sa zdeformovali, materiál nachádzajúci sa v implantáte začal vytekať, nehovoriac o tom, ak chirurg jednoducho vykonal iba škaredú prácu. Alebo sa pozrime na hormonálnu liečbu, ktorá nepôsobí iba na prsia, ale aj na vnútorné ženské pohlavné orgány. A naviac ich trvalá aplikácia má značné vedľajšie účinky, ktoré sú zistené iba neskôr.

Dorazila snáď v Európe najúspešnejšia metóda na zväčšenie poprsia, produktová rodina s názvom Beauty Breast, ktorá obsahuje krém na napnutie poprsia a kapsulu na zväčšenie poprsia. Zväčšenie poprsia môžete s produktmi dosiahnuť prirodzeným spôsobom, lebo sú vyhotovené výlučne z prirodzených rastlinných výťažkov. Neobsahujú ani estrogén, ani hormóny. Produkty nemôžu pôsobiť vedľajšie účinky.

Ako vedia rastliny zrýchliť rast poprsia?

Angelica sinensis (koreň Dong Quai) je rastlina z Ázie, ktorej koreň stupňuje prirodzenú produkciu hormónov potrebných pre rast poprsia. L-tirozin je aminokyselina vyskytujúca sa v prírode. Má dôležitú úlohu v činnosti kôry nadobličiek kontrolujúcej produkciu hormónov, ďalej v činnosti podmozgovej žľazy a štítnej žľazy. Štúdie dokazujú, že tirozín zvyšuje aj produkciu hormónu zodpovedného za rast poprsia, a znižuje tuky v telese. Senovka grécka stupňuje prirodzenú produkciu hormónov a vývoj mliečnych žliaz. Blessed Thistle (Výťažok z bodliaka) je známy ako látka napomáhajúca hormonálnu rovnováhu. Po 3-6 mesačnom používaní kapsuly na zväčšenie poprsia a krému na napnutie poprsia Beauty Breast môžete očakávať nárast rozmerov o 1-2 čísla.

Žiaľ aj tento produkt má nedostatok: môže sa vyskytnúť, že nastanú zmeny vo forme a veľkosti z rôznych dôvodov, napr. kolísanie telesnej váhy, tehotenstvo, proces starnutia. Preto mnohí sa rozhodnú pre priebežnú aplikáciu Beauty Breast, resp. pre opakovanie kúry každých 1,5-2 rokov. Avšak aj tak je za oveľa dosiahnuteľnejšiu cenu, ku kapsule na zväčšenie poprsia Beauty Breast (obsahuje dávku cca. na 1 mesiac). A naviac ak kúpite kapsulu na zväčšenie poprsia postačujúce na 3 mesačnú kúru, tak ako darček dostanete aj krém na zväčšenie poprsia Beauty Breast. Je podstatne lacnejšia, ako plastika pŕs.

Prsia sú symbolom ženskosti, nie iba v našich očiach, ale aj v očiach mužov, preto je pochopiteľná ich dôležitosť. Tvrdím, že žena v roztrhaných riflách a tričku, ale s krásnym, napnutým zadočkom a poprsím sa cíti lepšie, ako v akejkoľvek krásnej róbe, s nedokonalým telom! Takže Dámy, dajme sa na zväčšovanie pŕs!

Zdroj: krasashop.sk


Dalšie zaujímavé články


Produkty účinky. ani poprsia z sú Neobsahujú rastlinných vedľajšie výťažkov. ani produktmi môžete dosiahnuť Zväčšenie vylučne estrogén, lebo prirodzeným hormóny. prirodzených vyhotovené s spôsobom, nemôžu pôsobiť