Vačšie Prsia

Cviky na zväčšenie pŕs

Nov 16, 2014 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Cviky na zväčšenie pŕs

Cviky na zväčšenie pŕs

Téma poprsia ako takého ale hlavne téma toho, ako môžu ženy dosiahnuť väčšie prsia je v našej spoločnosti už od nepamäti. Keďže platí, že človek vždy chce to čo nemá, tak ženy nikdy so svojimi prsiami nie sú spokojné a preto hľadajú prostriedky a spôsoby, ako by mohli dosiahnuť to, aby sa ich prsia zväčšili. V tomto článku sa budeme zaoberať rôznymi spôsobmi cvikov na zväčšenie poprsia, ktoré tomuto problému pomôžu. Faktom však ostáva, že cvičenie nemôže zväčšiť vaše prsia. Môže ich však vyformovať tak, že sa budú zdať väčšie. Zároveň budú pevnejšie a lepšie tvarované. To je dôvod, prečo po tomto spôsobe riešenia problémov siaha mnoho žien. Nižšie vám prinášame tie najlepšie cvičenia, ktoré tento efekt môžu dosiahnuť.

Plávanie na pevné prsia

Plávanie patrí medzi najlepšie cviky na zväčšenie pŕs. Vyformuje totiž celý váš hrudník a hlavne vyformuje vaše prsné svalstvo tak, aby bolo pevnejšie. Taktiež, plávanie nie je dobré len pre vaše prsia, ale pre celé telo, keďže musíte zapájať všetky svaly naraz a musíte sa naučiť správne pri tom dýchať. A k tomuto všetkému treba ešte pripočítať fakt, že je skvelé, že pri plávaní musí vaše svalstvo na hrudi odolávať tlaku vody, čo ho robí ešte pevnejším.

Kliky

Kliky sú veľmi účinné pre vaše prsia keďže priamo formujú svaly na hrudi. Aby ste dosiahli správny efekt, musíte však dávať pozor na to, aby ste toto cvičenie zvládli presne podľa následných inštrukcií. Ľahnite si na brucho, zohnite nohy v kolenách. Dlane si položte na zem vedľa tela nech smerujú dopredu. Zodvihnite celé svoje telo tak, aby ste zostali opretá o ruky, ktoré musia byť vystreté. Celé telo musíte držať v jednej rovine. Napnite brušné svalstvo a pomaly začnite klesať až k zemi. Následne sa znovu zodvihnite až hore. Toto cvičenie zopakujte 8-15 krát. Kliky by ste mali cvičiť pár krát do týždňa.

Kliky o stenu

Cviky na zväčšenie pŕs

Cviky na zväčšenie pŕs

Kliky o stenu sú tiež veľmi účinné pri formovaní vášho hrudníka. Nielenže ale formujú vaše prsia, ale tiež pomáhajú spevniť ruky a ramená. Toto cvičenie sa robí tak, že dáte ruky na stenu, trochu širšie ako máte ramená. Vaše chodidlá by mali byť 60-90cm od steny. Svoje telo nechajte v jednej rovine a držte ho pevné, spevnite všetko svalstvo. Teraz svoje ruky posuňte po stene nižšie, najlepšie pod úroveň vašej hrude. Teraz skrčte ruky v lakťoch a pomaly sa hruďou približujte k stene. Keď to zvládnete, zas sa rukami odtlačte do pôvodnej pozície.

Ako tieto cvičenia vlastne fungujú?

Cviky na spevnenie pŕs robia vlastne to, že posilňujú a spevňujú vaše prsné svalstvo, ktoré je pod prsníkmi. Tým pádom aj posilňuje a zväčšuje prsné tkanivo a tým aj prsníky celkovo.

Zlepšite účinnosť týchto cvičení

Najlepší spôsob ako zmaximalizovať účinnosť cvičení pre prsia je používanie prírodných produktov na zväčšenie pŕs, masáž prsníkov a adekvátne stravovanie.

obrazok

Strava a zväčšenie pŕs

Možno vás to prekvapí, ale existujú potraviny, ktoré prírodným spôsobom zaručia zväčšenie vašich pŕs. Tieto potraviny obsahujú totiž fytoestrogény, ktoré sa chovajú vo vašom tele ako estrogény. Estrogén je vlastne hormón v tele ženy, ktorý zabezpečuje vývin prirodzených ženských kriviek. Takže pokiaľ zvýšite príjem estrogénu do vášho tela, zabezpečíte, že vaše prsia budú väčšie. Nižšie teda prinášame konkrétne potraviny s vysokým obsahom estrogénov. O konkrétnych jedlách a potravinách sa dočítate viac v článkoch o strave.


Dalšie zaujímavé články


Téma už spôsoby, prostriedky spoločnosti je a ale väčšie a zväčšili. ženy ako toho, takého so nikdy hlavne poprsia sa prsia od chce spokojné človek nie svojimi v ako Keďže dosiahnuť ako čo hľadajú ich téma to, prsia nemá, by našej môžu platí, to vždy preto že tak aby ženy sú prsiami mohli dosiahnuť nepamäti.