Vačšie Prsia

4 prírodné spôsoby pre zväčšenie prsníkov bez plastiky

Aug 13, 2014 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Prajete si aj vy mať väčšie, plnšie a krajšie prsia bez toho, aby ste sa museli obávať nebezpečenstva vzniku rakoviny prsníka, či nejakých chemikálií, alebo nemáte tisíce eur, ktoré je potrebné do rôznych neprirodzených zákrokov investovať? Milióny žien po celom svete majú nízke sebavedomie práve kvôli tomu, že majú malé prsia a boja sa podstúpiť riziko plastických operácií a riziko veľkých bolestí či rôznych zdravotných komplikácií s tým spojených. Ale práve táto bolestivá cesta nie je jediná. Zväčšiť vaše prsia sa dá aj rôznymi prírodnými metódami, o ktorých dosiaľ možno vôbec netušíte. V nasledujúcom článku vám ponúkame 4 najpopulárnejšie, ktoré vám pomôžu dosiahnúť zväčšenie prsníkov bez nutnosti navštívenia plastického chirurga.

1. Zväčšenie poprsia bylinkami

Používanie bylinkiek za účelom zväčšenia poprsia vôbec nie je nový objav. Bylinky sa na zväčšovanie prsníkov používajú od dávnych dôb ako účinný a zároveň prírodný a tým pádom bezpečný prostriedok.

V dnešnej dobe plnej produktov, ktoré nám značne zjednodušujú život už ale existujú rôzne tabletky, ktoré v sebe zahŕňajú tieto bylinky a tak ponúkajú určitý komfort, že v jednej tabletke užijete vlastne veľa druhov bylín. Takéto bylinky majú často efekty podobné hormónu estrogénu v tele ženy a tiež spôsobujú zadržiavanie vody v prsiach a následne na to spôsobujú rast prsného tkaniva.

Tri najúčinnejšie bylinky, ktoré sa aj často nachádzajú v tabletkách sú:

Senovka grécka – Semiačka obsahujú diosgenín, ktorý spôsobuje rast pŕs.

Sladký zemiak – Táto bylinka je často obsiahnutá v tabletkách pre zväčšenia poprsia, pretože zabezpečuje zdravie a rast prsného tkaniva.

Fenikel – Obsahuje estrogénové zlúčeniny a už sa používa niekoľko storočí ako prostriedok pre zväčšenie pŕs u žien.

Väčšina byliniek je úplne bezpečná, avšak mali by ste sa pre istotu poradiť s lekárom ak by ste užívali nejaké lieky, ktoré by sa nemali užívať s bylinkami. Tiež, ak ste tehotná alebo nejako chorá, mali by ste si dávať väčší pozor a konzultovať to so svojim lekárom.

2. Zväčšenie poprsia tabletkami

Lacnejšia a bezpečnejšia možnosť ako plastická operácia a zároveň tak isto účinná ako tabletky s obsahom byliniek. Jediným rozdielom ale je, že obsahujú aj zložky, ktoré nie sú z byliniek. Sú to však stále prírodné zložky, ktoré sú vedecky testované a zdravotne nezávadné. Jednou z takýchto látok je aj L-tirozín, o ktorom sa vie, že stimuluje produkciu rastového hormónu a spevňuje svalstvo a zároveň redukuje tuk v tele.

3. Zväčšenie poprsia lokálnymi krémami

Počas puberty prechádza telo ženy zásadnými zmenami. To, akej veľkosti bude mať žena prsia sa odvíja od toho, koľko puberta trvá a koľko hormónov telo ženy vyprodukuje. To ale ženy nevedia ovplyvniť a preto sa niektorým stane, že telo ženy neprodukuje veľa hormónu pre podporu rastu prsného tkaniva a tak sú ich prsia malé. Tomu ale dopomôžu krémy určené pre tento problém, pretože oni „nakopnú“ tvorbu týchto hormónov a tak znova podporia rast prsného tkaniva a tým zväčšia prsia.

4. Zväčšenie poprsia hormonálnou terapiou

Veľmi účinným spôsobom ako zväčšiť prsia je tiež hormonálna terapia, pri ktorej sa dopĺňa množstvo hormónov v tele rôznymi prostriedkami. Môže to byť formou tabletiek, krémov, náplastí, injekcií či rôznych implantátov.

Zdroj: Zvacsenieprs.com


Dalšie zaujímavé články


do vzniku ste tisíce aby eur, či toho, nemáte sa si nejakých aj ktoré bez obávať krajšie prsia nebezpečenstva potrebné zákrokov prsníka, chemikálií, museli alebo rôznych rakoviny neprirodzených investovať? Prajete väčšie, plnšie vy a je mať