Vačšie Prsia

Fytoestrogény (Fytohormóny) a ich vplyv na rast pŕs

Jun 11, 2014 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy - množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Znížené hladiny týchto hormónov majú za následok nedostatočný vývoj a rast pŕs.

Najvýraznejší efekt dosahujú nasledovné účinné látky, ktoré pri súčasnom užívaní výrazne vzájomne zosilujú svoje pôsobenie.
Rastliny Angelica sinensis, Damiana, Dioscorea villosa, Fenugreek a Black Cohosh patria medzi fytoestrogény - predstavujú prirodzenú náhradu estrogénov a svojimi účinkami prispievajú k rovnováhe ženských pohlavných hormónov - majú vplyv na veľkosť poprsia, upravujú bolestivú a nepravidelnú menštruáciu, majú ukľudňujúce účinky, odstraňujú návaly tepla a ďalšie klimakterické príznaky. Fytohormóny ako prírodná náhrada estrogénov stimulujú organizmus ženy k produkcii tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs, pričom nespôsobujú priberanie na váhe.
U vybranej vzorky klientiek došlo k zväčšeniu o 1 číslo pri použití 1 až 2 balení prípravku s fytohormónmi a zároveň došlo k redukcii menštruačných bolestí. Pôsobia tiež na odburávanie tuku, majú priaznivé účinky na psychiku, pôsobia ako afrodiziakum.

Doporučené prípravky v optimálnom pomere obsahujú vyššie uvedené účinné látky.

Na základe odborných výskumov a testovaní sa zistilo, že optimálne výsledky sa dosahujú pri užívaní nasledujúcich množstiev účinných látok, ktoré v prepočte na ich obsah v uvedených prípravkoch predstavujú nasledovné dávkovanie:
Prsia extra+: užívať 2 tablety ráno a 2 tablety večer po dobu 3 mesia- cov, potom užívať 1 balenie prípravku každých 6 mesiacov ako udržiavaciu dávku. Doporučujeme zapíjať nealko pivom cca 0,5 - 1l denne.
Hormonatur ženy: 1-2 tablety 2x denne, zapiť väčším množstvom vlažnej vody pred raňajkami a pred večerou - vysoký obsah vlákniny v strave znižuje absorbciu sójových izoflavonoidov, preto pri konzumácii stravy s vysokým obsahom vlákniny treba mierne zvýšiť dávku

Uskutočnenie obrazu novej kondície a sebavnímania:
5 minút pred spánkom a 15 minút pred zrkadlom denne si vytvárať a preciťovať obraz vlastnej telesnej dokonalosti a krásy, ladnosti pohybov a jemného, kultivovaného správania.

zdroj: multivitamins.sk


Dalšie zaujímavé články


pohlavné množstvo Počas ženy tvar hormónov začína následok týchto obdobia rast vývoju za hladiny organizmus a pŕs. majú estrogény, puberty Znížené žľazy produkovať ktoré ovplyvňuje napomáhajú a nedostatočný pŕs. ich vývoj - prsnej produkcie hormóny veľkosť