Vačšie Prsia

Výživové tabletky - PrsiaEXTRA +plus

Nov 14, 2013 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Výživové tabltky - PrsiaEXTRA +plus

Výživové tabltky - PrsiaEXTRA +plus

Prsia sú našou pýchou a preto je pre nás ženy, dôležitý ich vzhľad aj veľkosť. Je dokázané že sebavedomie väčšiny žien ovplyvňuje okrem iného aj veľkosť a vzhľad ich poprsia.

"Ak som sebavedomá, všetko je odrazu akési ľahšie a príjemnejšie."

Komplex prírodných látok, ktoré podnecujú rast prsníkov, ich spevnenie a ideálne vytvarovanie! Výživový doplnok PrsiaEXTRA +plus je bezpečná a prirodzená cesta k zväčšeniu a spevneniu poprsia. Novo vyvinutý prípravok ktorý obsahuje čisto prírodné látky, neobsahuje chemikálie, je overený v profesionálnych salónoch krásy a dosahuje najvyššiu farmaceutickú kvalita použitých surovín. Viditeľné výsledky už po dvoch týždňoch užívania. Certifikovaný Ministerstvom zdravotníctva SR

Výhody MegaprsiaObsahuje výťažky z rastlín angelica sinensis, wild yam, black cohosh, fenugreek, damiana a ďalšie látky, priaznivo pôsobiace na rast prsníkov. Stimulujú organizmus ženy k vytváraniu tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs. Na rozdiel od klasickej hormonálnej terapie pôsobí zároveň pri prevencii výskytu nádorov závislých od hladiny estrogénov (nádory prsníkov, vaječníkov).

U viac ako 95% klientiek došlo k zväčšeniu prsníkov o minimálne 1 číslo pri aplikovaní jednej kúry. Zároveň došlo k zníženiu menštruačných bolestí.

Garantujeme 100% spokojnosť, alebo vrátenie peňazí. To znamená, že ak z éhokoľvek dôvodu nebudete s produktom spokojná, môžete ho poslať späť a my vám vrátime peniaze. Peniaze vám vrátime za každé neotvorené balenie.

Zakúpite na http://www.megaprsia.sk


Dalšie zaujímavé články


a aj veľkosť. žien ovplyvňuje sú veľkosť sebavedomie nás Prsia ich ženy, preto a vzhľad pýchou okrem pre iného dokázané Je aj dôležitý našou väčšiny vzhľad poprsia. že ich je