Vačšie Prsia

Krém PUPA na zväčšenie objemu prsníkov

Nov 14, 2013 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Pupa - krém na zväčšenie objemu prsnikov

Pupa - krém na zväčšenie objemu prsnikov

Najnovšie výskumy ukázali že využívanie vzácneho organického extraktu s názvom volufilín z kvetu gardénia stimuluje prirodzenú akumuláciu lipidov v tukových bunkách. Bez vplyvu na hormonálny systém dochádza k nárastu objemu podkožných tukových vrstiev, čo má zásadný vplyv na prsia - tie sa tak stávajú plnšími, oblejšími a zlepšuje sa ich profil. Na tomto princípe fungujú moderné dostupné krémy, ktoré vedia vykúzliť väčšie prsia a darovať im guľatejší vzhľad. Netreba samozrejme čakať rapídne zväčšenie o tri čísla, no i zmena z „áčka“ na „béčko“ nie je vôbec málo.

Krém PUPA na zväčšenie objemu prsníkov s rýchlym účinkom je ideálny pre menšie a ochabnuté prsia. Má vplyv na zlepšenie pružnosti, pevnosti pŕs a zdokonaľuje tiež elasticitu kože, čím ju pripraví na nárast objemu. Kožné tkanivá budú postupne pevnejšie a pružnejšie. Funguje okamžite a zaručuje intenzívnu liečbu počas krátkeho času. Je vhodný pre ženy, ktoré majú v horných partiách prirodzene malý objem, alebo sú ich prsia ochabnuté kvôli náhlemu úbytku na váhe pri diétach, tehotenstve alebo dojčení, či v dôsledku prirodzeného procesu starnutia.

Samozrejme, keď ste tehotná, dojčíte alebo máte iné zdravotné problémy, treba byť s užívaním takýchto krémov obozretná a radšej sa im v ten čas vyhnúť. Aj keď sa krém odporúča užívať každý deň ráno a večer minimálne počas jedného mesiaca, na udržanie dosiahnutých výsledkov sa krém aplikuje jedenkrát denne aj naďalej, a to ako udržiavacia kúra.

Keď stále pochybujete o účinkoch takýchto krémov, skúste si na internete nájsť fóra, kde sa o svoje skúsenosti delia mnohé ženy, ktoré podobnú kozmetiku používali alebo používajú.

Zdroj: http://feminity.zoznam.sk


Dalšie zaujímavé články


že vzácneho v extraktu z kvetu bunkách. akumuláciu Najnovšie organického s výskumy prirodzenú stimuluje názvom ukázali tukových využívanie volufilín gardénia lipidov