Vačšie Prsia

Krásne prsia = pevné prsia

Nov 14, 2013 | Prírodné zväčšovanie poprsia

Nerozhoduje ani tak veľkosť ako tvar a pevné kontúry. Majú vplyv na naše sebavedomie, preto nečudo, že nám na nich tak záleží. Ak vás trápi ochabnuté tkanivo pŕs, poradíme vám, ako ich dostanete opäť do formy.

Najúčinnejšie CVIČENIA

Vybrali sme pre vás najlepšie cviky, ktoré vaše prsia rýchlo spevnia. Nezabudnite, že cvičiť treba minimálne 2- až 3-krát do týždňa, v ideálnom prípade denne.

Ťah nahor

Vystrite sa a spojte ruky pokrčené v pravom uhle. Dlane tlačte oproti sebe. Zdvihnite lakte o 10 centimetrov nahor a opäť ich vráťte do východiskovej polohy. Zopakujte 8-krát v 3 sériách.

Cviky na spevnenie pŕs - ťah nahor

Cviky na spevnenie pŕs - ťah nahor


Dlane proti sebe

Postavte sa vzpriamene a dlane si spojte pred prsami. Špičky prstov smerujú nahor. V krátkych intervaloch stláčajte ruky proti sebe a opäť uvoľňujte. 50-krát zopakujte.

Cviky na spevnenie pŕs - dlane proti sebe

Cviky na spevnenie pŕs - dlane proti sebe


Motýlik na zemi

Ľahnite si na zem, do rúk si vezmite kilové činky. Rozpažte a nadýchnite sa. Pomaly činky zdvihnite nad hlavu a pritom vydýchnite. Zopakujte 20-krát.

Cviky na spevnenie pŕs - motýlik na zemi

Cviky na spevnenie pŕs - motýlik na zemi


Odtláčanie

Postavte sa asi meter od steny, vystrite paže a dlane oprite o stenu. Telo nakloňte dopredu a pokrčte pritom lakte. Tlakom proti stene ich opäť narovnajte. Cvičenie zopakujte 20-krát.

Cviky na spevnenie pŕs - odtláčanie

Cviky na spevnenie pŕs - odtláčanie

Ak cvičenie skombinujete so správnou starostlivosťou a výživou, výsledok na seba nenechá dlho čakať.

Studená voda

Najlacnejší, zato veľmi účinný spevňovač dekoltáže: Každodenná studená sprcha spevňuje tkanivo, napína pokožku a udržuje tvar pŕs. Môžete použiť aj kocku ľadu. Následne si prsia nakrémujte telovým mliekom.

Jablčná maska

Ovocné kyseliny a vitamín C naštartujú produkciu kolagénu, spevnia pokožku a odstránia malé nečistoty. Vyhladzujúcu masku si pripravíte jednoducho: postrúhajte jedno jablko, naneste ho na prsia a prikryte navlhčeným uterákom. Nechajte pôsobiť 20 minút a zmyte studenou vodou.

Napínacia masáž

Môžete ju robiť aj denne: Naolejujte si ruky kvalitným telovým olejom. Pravou rukou jemne masírujte ľavý prsník a naopak. Nevynechajte ani oblasť pod prsami a postupujte až pod kľúčnu kosť.

Správne držanie tela

"Brucho dnu a prsia von!" - túto vetu počúvame odmalička a niečo na nej bude. S vystretým chrbtom vyzerajú naše prsia väčšie a pôsobíme sebavedomejšie. Strava na pekné prsia "Push-up" efekt majú potraviny bohaté na fytoestrogény - látky podobné ženskému pohlavnému hormónu estrogén, ktorý ovplyvňuje aj veľkosť a tvar pŕs. Nachádzajú sa v sóji, celozrnnej pšeničnej múke, ľanových semienkach aj v zelenom šaláte.

Zdroj: Nový Čas pre ženy,www.lesk.sk


Dalšie zaujímavé články


vás že vám, dostanete ako a na tvar na tak ochabnuté formy. tkanivo opäť vplyv poradíme Majú preto nám tak nich pevné pŕs, sebavedomie, trápi nečudo, Ak Nerozhoduje ani ako veľkosť záleží. naše do ich kontúry.