Vačšie Prsia

Prírodné zväčšovanie poprsia

 • Rekonštrukcii pŕs po pôrode pomôže prsná gymnastika

  Sep 28, 2016

  Ako by ste sa mali o prsia starať, aby zostali krásne aj po pôrode a dojčení?

  čítajte viac »
 • Zväčšenie pŕs - prehľad všetkých možností

  May 28, 2016

  Prehľad dostupných možností ako zväčšit prsia, spevniť prsia alebo dosiahnuť pevnejšie poprsie a plný dekolt.

  čítajte viac »
 • 7 zlozvykov ktoré ničia vaše krásne a pevné prsia

  Dec 07, 2015

  S pribúdajúcim vekom, po tehotenstve a kojení sa stáva boj s gravitáciou súčasťou každodenného života. V pokožke ubúda kolagén, navyše prsné tkanivo starne o dva až tri roky rýchlejšie ako tkanivo zvyšnej časti tela. Aj keď beh času ovplyvniť nedokážeme, vyhýbaním sa bežným zlozvykom môžeme ovisnutie prsníkov o nejaký ten čas oddialiť.

  čítajte viac »
 • Ako dosiahnuť krásne a pevné prsia aj s pribúdajúcim vekom

  Oct 09, 2015

  Každá žena chce mať krásne poprsie bez ohľadu na vek či zdravotné problémy. Bohužiaľ, príroda sa tak jednoducho oklamať nedá a prsia časom strácajú svoju pružnosť a elasticitu. Nielen vek s pevnými prsiami nespolupracuje.

  čítajte viac »
 • 3 zaručené rady pre krásne poprsie aj bez plastiky

  Sep 08, 2015

  Na kráse nezáleží. Súhlasíte? Možno v tom prípade, ak plánujete celý večer presedieť pri televízií so slaninovými chipsami a život vás absolútne nezaujíma.

  čítajte viac »
 • Prirodzené zväčšovanie poprsia bez operácie? Skúste Beauty Breast!

  Feb 24, 2015

  Zväčšenie poprsia môžete s produktmi dosiahnuť prirodzeným spôsobom, lebo sú vyhotovené vylučne z prirodzených rastlinných výťažkov. Neobsahujú ani estrogén, ani hormóny. Produkty nemôžu pôsobiť vedľajšie účinky.

  čítajte viac »
 • Cviky na zväčšenie pŕs

  Nov 16, 2014

  Téma poprsia ako takého ale hlavne téma toho, ako môžu ženy dosiahnuť väčšie prsia je v našej spoločnosti už od nepamäti. Keďže platí, že človek vždy chce to čo nemá, tak ženy nikdy so svojimi prsiami nie sú spokojné a preto hľadajú prostriedky a spôsoby, ako by mohli dosiahnuť to, aby sa ich prsia zväčšili.

  čítajte viac »
 • 4 prírodné spôsoby pre zväčšenie prsníkov bez plastiky

  Aug 13, 2014

  Prajete si aj vy mať väčšie, plnšie a krajšie prsia bez toho, aby ste sa museli obávať nebezpečenstva vzniku rakoviny prsníka, či nejakých chemikálií, alebo nemáte tisíce eur, ktoré je potrebné do rôznych neprirodzených zákrokov investovať?

  čítajte viac »
 • Fytoestrogény (Fytohormóny) a ich vplyv na rast pŕs

  Jun 11, 2014

  Počas obdobia puberty organizmus ženy začína produkovať pohlavné hormóny estrogény, ktoré napomáhajú vývoju prsnej žľazy - množstvo ich produkcie ovplyvňuje veľkosť a tvar pŕs. Znížené hladiny týchto hormónov majú za následok nedostatočný vývoj a rast pŕs.

  čítajte viac »
 • Korektúry prsníkov: techniky, novinky a trendy

  May 07, 2014

  Dr. Jörg Knabl je jedným zo špičkových plastických chirurgov v Rakúsku a špecializuje sa na korektúry prsníkov. Mimoriadne známym sa v Rakúsku stal vďaka účinkovaniu v televíznom programe Život pre krásu. Seriál súkromnej stanice ATV ponúka divákom pohľad na prácu a bežný deň plastických chirurgov. Dr. Knabl ročne vykonáva niekoľko stoviek zväčšení, modelácií a zmenšení prsníkov. Neustále pritom využíva nové techniky, ktoré vyvíja počas svojej praxe.

  čítajte viac »
23 articles total