Vačšie Prsia

Novinka pri zväčšovaní pŕs vlastným tukom!

Sep 18, 2015 | Chirurgické zväčšovanie poprsia

Metóda zväčšenia pŕs vlastným tukom je pomerne známa – na počkanie zväčší prsia o jednu veľkosť a zároveň odstráni nadbytočný tuk z problémových oblastí. Okrem toho, že má metóda stúpajúci trend, zaznamenala nový pokrok pri odbere a spracovaní tukových buniek, ktorý zabezpečí výraznejší a trvalejší efekt metódy.

Revolučná metóda zväčšenia pŕs vlastným tukom

Tuk sa začal v plastickej chirurgii využívať už začiatkom 20. storočia. Prívlastok revolučný biologický aktívny materiál, ale získal až v poslednej dobe. Odobraté tukové bunky sú biologicky nenáročné a majú pozoruhodné vlastnosti k prenosu do iných časti tela, napríklad do pŕs.

Pri každom prenose tukových buniek sa zároveň prenášajú aj významné kmeňové bunky, ktoré sú v tuku obsiahnuté. Aplikovaný tuk sa dostáva priamo do kontaktu s okolitým tkanivom a cievami. Tkanivá a cievy sa na tukové bunky napájajú, s cieľom zabezpečiť pre nich výživu.

Pokrok v spracovaní a odbere tukových buniek pri autoaugmentácii

Pokrok zabezpečujúci stabilnejší efekt metódy nastal jednak v odbere tukových buniek a tiež v ich spracovaní pred samotnou aplikáciou. „Tuk spolu s kmeňovými bunkami sa u nás na klinike odoberá z problémových partií tela revolučnou metódou VASERLipo.

Jedná sa o ultrazvukovú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk z rôznych oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a poškodenia tkaniva. Odobratý tuk sa následne čistí od prímesí krvi a oleja – na našej klinike je to pokrokovou metódou Puregraff LLC. Práve táto metóda je v porovnaní s inými metódami oveľa efektívnejšia. Boli vykonané štúdie, ktoré porovnávali metódy spracovania tukov pred ich autoaplikáciou.

Tie potvrdili, že *pri metóde Puregraff žiadaný efekt predstavoval 41,2 *, pričom centrifugáciou to bolo iba 31,8 ,“ vysvetľuje MUDr. Mahdi Nasab - plastický a estetický chirurg kliniky ENVY a jeden z najlepších špecialistov v oblasti tukového transferu nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Jednoduchosť zákroku zväčšenia pŕs vlastným tukom– výsledok doslova na počkanie

V prvom kroku sa metódou VASERLipo odsaje tuk z miest, kde je ho dostatok – najčastejšie je to zo stehien, brucha, zadku alebo bokov. Metóda VASERLipo je v porovnaní s klasickou liposukciou šetrná, bezbolestná a nevyžaduje takmer žiadnu rekonvalescenciu.

Následne sa tuk upraví a v ten istý deň vpichne jemnou kanylou pod prsnú žľazu. Zákrok je vykonávaný v lokálnej anestézii a trvá iba pár hodín. Hospitalizácia na klinike nie je potrebná. A výsledok? Ten je viditeľný ihneď a stojí rozhodne za to! - prirodzene väčší dekolt a zároveň štíhlejšia postava v spodných partiách.

„Autoaugmentácia je vhodná aj pre klientky, ktoré majú silikónové implantáty a pozorujú určitý pokles prsníkov – aplikáciou tuku do vrchnej časti pŕs sa poklesnuté prsia pozdvihnú, získajú väčší objem a prirodzenejší vzhľad,“ dopĺňa MUDr. Nasab, ktorého rukami prešli stovky spokojných klientov, čím sa radí medzi jedného z najžiadanejších v tomto odbore.


Dalšie zaujímavé články


že pri zaznamenala buniek, tukom a prsia Metóda zároveň je veľkosť nadbytočný a zväčšenia počkanie stúpajúci pokrok metódy. a trend, pomerne známa – na výraznejší toho, problémových má odstráni pŕs o tukových zväčší ktorý z spracovaní oblastí. metóda odbere efekt Okrem vlastným tuk trvalejší nový zabezpečí jednu