Vačšie Prsia

Chirurgické zväčšovanie poprsia

 • Zväčšenie pŕs - prehľad všetkých možností

  May 28, 2016

  Prehľad dostupných možností ako zväčšit prsia, spevniť prsia alebo dosiahnuť pevnejšie poprsie a plný dekolt.

  čítajte viac »
 • Novinka pri zväčšovaní pŕs vlastným tukom!

  Sep 18, 2015

  Metóda zväčšenia pŕs vlastným tukom je pomerne známa – na počkanie zväčší prsia o jednu veľkosť a zároveň odstráni nadbytočný tuk z problémových oblastí. Okrem toho, že má metóda stúpajúci trend, zaznamenala nový pokrok pri odbere a spracovaní tukových buniek, ktorý zabezpečí výraznejší a trvalejší efekt metódy.

  čítajte viac »
 • Prsia sa dajú zväčšiť už aj bez skalpela a silikónov

  Jul 27, 2015

  Na Slovensku sa začala používať metóda na zväčšenie ženských vnád bez skalpela. V západnej Európe sa teší veľkej obľube. Za všetkým je kyselina hyalurónová.

  čítajte viac »
 • Druhá generácia Zväčšovania Prsníkov kmeňovými bunkami

  May 15, 2015

  Vďaka aktívnej účasti na výskume využitia tukových kmeňových buniek v medicíne teraz prichádzame na trh ako jediná špecializovaná klinika na prácu s tukom – s II.generáciou lipotransferu asistovaného vlastnými tukovými a kmeňovými bunkami.

  čítajte viac »
 • Zväčšovanie prsníkov – Augmentácia

  Aug 13, 2014

  Ženské prsia boli od nepamäti symbolom krásy a ženskosti. Preto sa nemožno diviť, že ich velkosť výrazne ovplyvňuje psychiku ženy v prípade, že dôjde podľa jej názoru, alebo názoru okolia, k určitej odchýlke.

  čítajte viac »
 • Zväčšenie prsníkov Macrolane

  May 16, 2013

  MACROLANE® je vysoko objemový výplňový materiál na báze kyseliny hyaluronovej zo svetoznámeho radu prípravkov RESTYLANE. Ide o úplne nový koncept, ktorý možno použiť na vyplnenie stratových defektov tkanív. Veľmi úspešnou a najčastejšie vyhľadávanou aplikáciou je výplň prsníkov.

  čítajte viac »
 • Ako zväčšiť prsia

  Jan 09, 2013

  Poprsie si môžete zväčšiť v podstate dvoma spôsobmi. Buď podstúpite upravujúci zákrok na samotnom poprsí alebo ho zväčšíte opticky. Najjednoduchším a najrýchlejším spôsobom ako si zväčšiť objem hrudníka naoko, je zakúpiť si push-up podprsenku. V súčasnosti sú na trhu dokonca aj také modely, ktoré si môžete doplniť všitými silikónovými alebo vzduchovými vankúšikmi, ktoré dokážu opticky zväčšiť prsia aj o dve čísla.

  čítajte viac »
 • Autoaugmentácia - zväčšovanie pŕs vlastným tukom

  May 25, 2011

  Táto metóda bola vyvinutá pre ženy po čiastočnom alebo úplnom odstránení prsníka. Jedná sa o výkon pri ktorom sa odoberie tuk z brucha, stehien alebo bokov a po špeciálnom upravení sa injekčne aplikuje po vrstvách do prsníka. Zákrok prebieha v lokálnej anestézii asi 4-6 hodín.

  čítajte viac »
 • Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

  Apr 06, 2011

  Zväčšenie prsníkov pomocou implantátov sa vykonáva s veľmi dobrým estetickým výsledkom na nedostatočne vyvinutých prsníkoch mladých pacientok alebo tam, kde úbytok žľazy spôsobil mierne ovisnutie tvaru prsníkou.

  čítajte viac »